Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever

Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Plzeň-sever
Cena: 8.500.000,- Kč
Datum vložení: 5.10.2010

Hledáte komplexní zázemí pro Vaši firmu?

PRODÁNO Nabízíme Vám k prodeji objekty zejména určené k využití lehká průmyslová výroba a skladování v obci Manětín, Plzeň – sever na pozemcích o celkové rozloze 25 500 m2.

Dispozice:

Objekty jsou od sebe vzdálené cca 1 km. Budova výrobní – disponuje v 1. NP. s výrobní plochou 1500 m2, ve 2. NP kancelářskými prostory 5 místností 150 m2, ostatními prostory 200 m2 - jídelna, kuchyň, šatny, sprchy, 4 x WC, archiv. Budova skladovací se 3 NP. skladovací a manipulační plochou 1400 m2, kancelářskými prostory 100 m2, ostatními prostory 120 m2 – jídelny, šatny, sprchy, 3 x WC.

Technický stav:

Oba objekty jsou ve velmi dobrém technickém stavu bez nutnosti oprav. Připravené k okamžitému využívání.

Inženýrské sítě:

Obecní vodovod, obecní kanalizace, vlastní jímka ČOV, el. 220/380 V. Vytápění zajišťuje automatický kotel na tuhé paliva.

Výhoda:

Nemovitost je vhodná mimo jiné hlavně pro nábytkářské firmy. Výroba dýhy i její vrstvení je stále v provozu. Majitelé preferují kupce s převzetím výroby. Nabízí dočasnou pomoc. K dispozici jsou také samostatní, vyškolení zaměstnanci. Kapacita v jednosměnném je 38 pracovních míst a mimo výrobu 4 THP. Možnost 3 směnného provozu.

Vybavení:

Kancelářské vybavení. Výrobní zařízení: nůžky, šičky, spojovací stroje, kašírovací stroj, lisy, přetáčelo, vysokozdvižné vozíky a další. Kompletně vybavená zámečnická dílna.

Cena: 8.500.000,- Kč

Informace na tel.: 603 827 281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz

Obytná plocha2 900 m2
Vodaobecní
Kanalizaceobecní + vlastní jímka
Elektřina220/380V
Způsob vytápěníautomatický kotel TP
Plocha pozemku22 500 m2
Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever Komplexně zařízený výrobní a skladovací areál Manětín, Plzeň - sever