Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Pronájem byt 2+kk Plzeň - Červený Hrádek

Nový moderní byt 2+kk Červený Hrádek s terasou a parkovacím stáním

Stav zakázky: Pronajmuto
Okres: Plzeň-město
Cena: 8.000,- Kč/měsíc bez režie
Datum vložení: 31.10.2012

Hledáte pronájem v novém moderním bytu Plzeň – Červený Hrádek?

Nabízíme Vám k pronájmu nový moderní byt 2+kk 57 m2, s terasou 25 m2 a vlastním parkovacím stáním, který se nachází ve 4. NP terasového domu. Plzeň - Červený Hrádek, ul. V Hájku. K bytu náleží sklepní prostor 5 m2.

Dispozice:

Od vchodových dveří vejdete do předsíně ve tvaru L rovně a vlevo. Po té vedou vstupy vlevo na sociální zařízení, rovně do ložnice, vpravo do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje vede výstup na terasu. Terasa a pokoje směrují na jih a východ.

Vybavení:

Kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči – myčka, elektrická sklo-keramická varná deska, vestavná elektrická trouba, kuchyňský stůl. V předsíni vestavěná skříň. V koupelně sprchový kout, umyvadlo, galerka. Velmi kvalitní, moderní, vkusné dveřní obložky, dveře a kování, plovoucí podlahy, dlažba.

Inženýrské sítě:

Elektřina 220 V, vytápění a ohřev TUV centrálně.

Poznámka:

Nastěhování bude možné v listopadu 2012.

Okolí:

Dům se nachází na kraji zástavby RD a bytových domů. Pár metrů od luk a polí, které můžete využít k procházkám. Nedaleko se nachází kopec Chlum. Během 5 minut jízdy autem se dopravíte na golfové hřiště nebo koupaliště v Nové Huti.

Cena: nájemné 8.000,- Kč

služby: 2.000,- Kč, energie dle spotřeby, vratná kauce 15.000,- Kč dohodou, odměna RK 8.000,- Kč

Informace na tel.: 603 827 281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz

Nový moderní byt 2+kk Červený Hrádek s terasou a parkovacím stáním Nový moderní byt 2+kk Červený Hrádek s terasou a parkovacím stáním Nový moderní byt 2+kk Červený Hrádek s terasou a parkovacím stáním Nový moderní byt 2+kk Červený Hrádek s terasou a parkovacím stáním Nový moderní byt 2+kk Červený Hrádek s terasou a parkovacím stáním Nový moderní byt 2+kk Červený Hrádek s terasou a parkovacím stáním Nový moderní byt 2+kk Červený Hrádek s terasou a parkovacím stáním Nový moderní byt 2+kk Červený Hrádek s terasou a parkovacím stáním Nový moderní byt 2+kk Červený Hrádek s terasou a parkovacím stáním Nový moderní byt 2+kk Červený Hrádek s terasou a parkovacím stáním