Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Prodej rekreačního domu 3+1+B 100 m2, Plasy PRODÁNO

Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Plzeň-sever
Cena: 1.270.000,- Kč PO VÝRAZNÉ SLEVĚ
Datum vložení: 10.4.2013

PRODÁNO Hledáte rekreační objekt k trvalému bydlení?

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu rekreační dům, 3+1+B , 2 koupelny, 2 WC s celkovou obytnou plochou 100 m2, na svažitém pozemku o rozloze 1002 m2, v obci Plasy, ulice V Aleji. Plzeň vzdálena 25 km, Praha 115 km, Kralovice jsou vzdáleny 11 km.

Dispozice domu:

I. NP. Do domu můžete vstoupit dvěma vchody. Přímo do pokoje ze spodní terasy nebo do předsíně. Z předsíně vejdete vlevo do kuchyně, vpravo na WC s koupelnou nebo rovně do pokoje.
II. NP Do pokoje můžete vstoupit po schodech z I. NP nebo z horní terasy. Dále z pokoje vedou vstupy do dalších dvou pokojů na WC s koupelnou nebo na terasu. Jeden z pokojů má balkon s vyhlídkou do údolí.
Koupelny jsou vybaveny v přízemí sprchovým koutem včetně masážního panelu a v patře byla osazena vana.

Technický stav:

Dům je ve výborném technickém stavu. Jako nový. Celá stavba byla dokončena a kolaudována v roce 2008.
Na podlahách je položena dlažba nebo plovoucí krytina. Okna plastová. Schody kombinace železná konstrukce, dřevo. Materiály použité v interiéru jsou z převážné části přivezeny ze Švýcarska a Španělska. Horní terasa kvalitní zámková. Dřevo na balkoně a dřevěné stropní obklady jsou nové. Při stavbě byl kladen důraz na kvalitu provedení.

Vybavení:

Kuchyňská linka, nový elektrický sporák, velká kombi chladnička, jídelní stůl se čtyřmi židlemi – kvalitní zpracování, krbová kamna, sedací soupravy, lůžka, umyvadla, WC mísy, vana, sprchový kout...

Inženýrské sítě:

Vodovodní přípojka, kanalizační přípojka, elektřina 220/380 V. Teplá voda je zajištěna elektrickým bojlerem. Vytápění krbovými kamny v I. a II. podlaží nebo elektrickými přímotopy s využitím dálkového ovládání. V každé místnosti je vyvedena kabeláž k příjmu satelitního signálu. Od spodní cesty vede k domu malé kolejiště, které je možno stále používat.

Občanská vybavenost:

Plasy nabízí komplexní občanskou vybavenost. Naleznete zde vše. Nákupy v nákupním středisku nebo menších specializovaných obchodech, lékárna, lékař, MŠ, ZŠ, SŠ, gymnázium, kino, rybník, koupaliště s písečnou pláží, restaurace ( včetně stylové U Rudolfa II. ). Doprava autobusem, vlakem. Dobré spoje Plzeň, Praha, Most.

Okolí:

Plasy jsou v podstatě zelené údolí. Z tohoto stoupají louky, pole a lesy. Jistě oceníte posezení na horní nebo spodní terase. Na řece Střele vzdálené 150 m se dá rybařit. Ve 100 m vzdáleném lese najdete borůvky a houby. Stavba je situována na klidném místě. Zleva volný pozemek, zprava rekreační chata obývaná v sezoně 1x za 3 týdny i méně. Pohodový soused. U spodní části pozemku vede příjezdová komunikace.

Poznámka:

Možno přikoupit sousední pozemek o rozloze 1863 m2. Na tomto je kanalizační šachta, vede přes něj vodovodní přípojka, na rozhraní se sousedem elektrická přípojka. Dále si u nás můžete koupit pozemek 947 m2 s malou dřevěnou chatkou, kde je elektrická přípojka. Tyto naleznete na našich internetových stránkách.

Cena: 1.270.000,- Kč PO VÝRAZNÉ SLEVĚ

Informace na tel.: 603 827 281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz

Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy Rekreační dům 3+1+B, se dvěma koupelnami, vhodný k trvalému bydlení Plasy