Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Prodej RD bungalov 4+kk 110 m2, s garáží 110 m2 se zahradou 1018 m2, Královice okr. Kladno

RD 4+kk hrubá stavba se základy garáže Královice u Zlonic, okr. Kladno

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Kladno
Cena: 2.099.000,- Kč
Datum vložení: 17.6.2015

Hledáte dům k dokončení dle vlastních představ u města Slaný?

Nabízíme Vám k prodeji rozestavěný RD 4+kk 110 m2 ( zahrada 1018 m2 ), se samostatně stojící garáží pro 2 automobily a prostorem pro dílnu 110 m2, v obci Královice okr. Kladno. Objekt je postaven na krásném klidném místě obklopeném ze dvou stran zelení. Malou loukou a polem, na konci ulice u kruhového objezdu. Vzdálenost Slaný 5 km, Zlonice 4 km, Praha 40 km.

Dispozice:

Ze zádveří vstoupíte do předsíně nebo technické místnosti. Z předsíně pak vedou samostatné vstupy do všech pokojů. Z místnosti s kuchyňským koutem vedou vstupy na zahradu.
Samostatně stojící garáž je možné použít také jako dílnu.

Technický stav:

Hrubou stavbu s krovem bude potřeba co nejdříve zakrýt kratinou. V rohu pozemku jsou postaveny základy na garáž.

Inženýrské sítě:

Elektřina je funkční, přivedena ze sloupku, voda obecní připravena u domu. Kanalizace bude zatím řešena jímkou a v budoucnu napojena na veřejnou obecní. Plyn není.

Občanská vybavenost:

Nákupy, restaurace a úřad obci. ZŠ, MŠ, ve Slaném nebo Zlonicích. Zastávka autobusu 200 m od domu, zastávka vlaku 1,5 km od domu.

Poznámka:

Součástí prodeje je samozřejmě veškerá technická dokumentace s velice zdařilým projektem domu. Výhodou je též možnost úpravy rozmístění prostoru pokojů před dokončením. K dispozici na vyžádání.

Cena: 2.099.000,- Kč - k jednání

Informace na tel: 603 827 281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz

RD 4+kk hrubá stavba se základy garáže Královice u Zlonic, okr. Kladno RD 4+kk hrubá stavba se základy garáže Královice u Zlonic, okr. Kladno RD 4+kk hrubá stavba se základy garáže Královice u Zlonic, okr. Kladno RD 4+kk hrubá stavba se základy garáže Královice u Zlonic, okr. Kladno RD 4+kk hrubá stavba se základy garáže Královice u Zlonic, okr. Kladno RD 4+kk hrubá stavba se základy garáže Královice u Zlonic, okr. Kladno RD 4+kk hrubá stavba se základy garáže Královice u Zlonic, okr. Kladno RD 4+kk hrubá stavba se základy garáže Královice u Zlonic, okr. Kladno RD 4+kk hrubá stavba se základy garáže Královice u Zlonic, okr. Kladno