Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Prodej pozemek zahrada 338 m2 s dřevěnkou Plzeň - Dýšina PRODÁNO

Zahrada 338 m2 s malou dřevěnou chatkou Plzeň - Dýšina

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Plzeň-město
Cena: 150.000,- Kč
Datum vložení: 3.4.2015

PRODÁNO Hledáte k odpočinku zahrádku u Plzně?

Nabízíme Vám k prodeji zahradu 338 m2 v obci Dýšina. Tato se nachází jako poslední v řadě zahrad u pole. Přístupová komunikace vede od Dýšiné ze Školní ulice nebo od vlakové zastávky Chrást u Plzně, která je vzdálena pouhých 300 m.

Dispozice:

Zahrada čtvercového tvaru byla využívána k pěstování zeleniny i odpočinku. Praktická dřevěná bouda slouží spíše k případnému úkrytu před špatným počasím, ale dala by se využít i k přespání. V její zadní části najdete prostor na nářadí a suché WC.

Inženýrské sítě:

Voda je vedena z vedlejší zahrady k dispozici od jara do podzimu, elektřina na pozemek zavedená není. Možnost přípojky. WC suché. Jako zásobárna vody slouží také plastová nádrž, do které je sveden okap ze střechy.

Občanská vybavenost:

Doprava autobusem nebo vlakem. Nákupy, úřad, škola, školka, pošta jsou v obci. V nedaleké Huti cca 1.5 km se nachází koupaliště, které je provozované každou letní sezónu.

Okolí:

Za zahradou se rozprostírají pole. Před zahradou vede za přístupovou cestou vlaková dráha, jejíž provoz bude do cca 3 let zklidněn díky odklonění spousty spojů na jinou trať. Z jednoho boku soused, z druhého boku konec zahrádkářské linie a zeleň.

Cena: 150.000,- Kč

Informace na tel: 603 827 281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz

Zahrada 338 m2 s malou dřevěnou chatkou Plzeň - Dýšina Zahrada 338 m2 s malou dřevěnou chatkou Plzeň - Dýšina Zahrada 338 m2 s malou dřevěnou chatkou Plzeň - Dýšina Zahrada 338 m2 s malou dřevěnou chatkou Plzeň - Dýšina Zahrada 338 m2 s malou dřevěnou chatkou Plzeň - Dýšina Zahrada 338 m2 s malou dřevěnou chatkou Plzeň - Dýšina Zahrada 338 m2 s malou dřevěnou chatkou Plzeň - Dýšina Zahrada 338 m2 s malou dřevěnou chatkou Plzeň - Dýšina Zahrada 338 m2 s malou dřevěnou chatkou Plzeň - Dýšina Zahrada 338 m2 s malou dřevěnou chatkou Plzeň - Dýšina Zahrada 338 m2 s malou dřevěnou chatkou Plzeň - Dýšina Zahrada 338 m2 s malou dřevěnou chatkou Plzeň - Dýšina