Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Prodej pozemek pro rekreaci nebo trvalé bydlení Čižice, 8 km od Plzně Plzeň - jih PRODÁNO

Pozemek uprostřed přírody s krásným výhledem Čižice, Plzeň - jih

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Plzeň-jih
Cena: 690.000,- Kč
Datum vložení: 26.1.2016

PRODÁNO Hledáte pozemek k rekreaci nebo tvalému bydlení?

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o výměře 974 m2 určený ke stavbě rekreačního objektu, nacházející se v zástavbě rekreačních objektů mezi obcemi Předenice a Čižice okres Plzeň – jih. Plzeň, nákupní středisko Olympia a nájezd na dálnici D5 jsou vzdáleny 8 km.

Inženýrské sítě:

Plyn se nachází v komunikaci. Vodu bude potřeba řešit vlastním vrtem. Odpad bude řešen vlastní jímkou nebo ČOV. Majitel obdržel kladné vyjádření k připojení elektřiny.

Občanská vybavenost:

500 m od pozemku je zastávka linkového autobusu, který jezdí v intervalu 1 – 2 hod. (spoj Plzeň – Přeštice). Úřad, mateřská a základní škola se nachází 4 km v obci Štěnovice.

Okolí:

Pozemek je položený v přírodě 500 m od lesů, 150 m od řeky Úhlavy nad loukou mezi obcemi Čižice a Předenice. Na horní straně sousedí s málo frekventovanou silnicí 3. třídy ze které je možný přístup (povolení k vjezdu je vyřízené). Po stranách se nachází zástavba rekreačních objektů a rodinný dům.

Poznámka:

Typ výstavby není omezený regulemi. Tedy můžete víceméně stavět dům dle svých představ. Zastavěná plocha není vymezena. Doporučujeme klientům, kteří preferují bydlení v přírodě mimo satelitní zástavbu.

Cena: 690.000,- Kč

Informace na tel: 603 827 281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz, www.realtark.cz

Pozemek uprostřed přírody s krásným výhledem Čižice, Plzeň - jih Pozemek uprostřed přírody s krásným výhledem Čižice, Plzeň - jih Pozemek uprostřed přírody s krásným výhledem Čižice, Plzeň - jih Pozemek uprostřed přírody s krásným výhledem Čižice, Plzeň - jih Pozemek uprostřed přírody s krásným výhledem Čižice, Plzeň - jih