Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Prodej dr.bytu 2+kk+garáž

Nabízíme k prodeji dr. byt 2+kk+garáž v Praze 6

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Praha-město
Cena: 1.999.000,-Kč
Datum vložení: 28.1.2009

PRODÁNO Hledáte bydlení v Praze?

Nabízíme Vám k prodeji družstevní byt 2+kk+garáž 5.p. byt 41,3 m2, + komora 5,1 m2, garáž v OV zděná 18 m2, Praha 6, ulice Vlastina

Dispozice:

Vpravo od vstupních dveří bytu naleznete vstup do komory. Tuto by bylo díky poloze možno využít jako další místnost, čímž by vznikla bytová jednotka 3+kk. Po vstupu do bytu je vlevo oddělené WC a koupelna. Přímo vstup do ložnice. Předsíň pokračuje vlevo za roh. Vstoupíte do druhého pokoje. Z tohoto pak do kuchyňského koutu.


Technický stav:

Kuchyňská linka je původní v zachovalém stavu. Jádro umakartové také zachovalé. Okna byla vyměněna za plastová. Dům je zateplený ve velmi dobrém technickém stavu. Výtah nový.


Okolí:

Za domem se nachází hřiště a prolézačky. Před domem je zatravněno. V blízkosti jsou panelové domy a parkoviště. Garáž v osobním vlastnictví je vzdálena 200 m od domu.

Občanská vybavenost:

Je kompletní.

Cena:1.999.000,- Kč, + garáž 115.000,- Kč

Informace na tel.: 603 827 281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz

Nabízíme k prodeji dr. byt 2+kk+garáž v Praze 6 Nabízíme k prodeji dr. byt 2+kk+garáž v Praze 6 Nabízíme k prodeji dr. byt 2+kk+garáž v Praze 6 Nabízíme k prodeji dr. byt 2+kk+garáž v Praze 6 Nabízíme k prodeji dr. byt 2+kk+garáž v Praze 6 Nabízíme k prodeji dr. byt 2+kk+garáž v Praze 6 Nabízíme k prodeji dr. byt 2+kk+garáž v Praze 6 Nabízíme k prodeji dr. byt 2+kk+garáž v Praze 6 Nabízíme k prodeji dr. byt 2+kk+garáž v Praze 6 Nabízíme k prodeji dr. byt 2+kk+garáž v Praze 6 Nabízíme k prodeji dr. byt 2+kk+garáž v Praze 6 Nabízíme k prodeji dr. byt 2+kk+garáž v Praze 6