Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Prodej cihlový byt 3+1+L s garáží Plzeň - Lobzy PRODÁNO

Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Plzeň-město
Cena: 2.350.000,- Kč
Datum vložení: 1.3.2014

PRODÁNO Hledáte výjimečné bydlení v Plzni Lobzy?

Nabízíme Vám ke koupi cihlový byt s garáží 3+1+L, 74 m2, 1.NP + u domu samostatnou větší garáž 25 m2, v atraktivní žádané lokalitě Plzeň – Lobzy, ulice Pod Vrchem. K bytu náleží zděná sklepní místnost 6 m2.

Dispozice:

Z předsíně vejdete vlevo do prvního, rovně do druhého většího pokoje, vpravo do kuchyně. Z kuchyně dále do třetího pokoje. Z předsíně také vstoupíte do komory nebo odděleného WC a koupelny. Tyto 3 místnosti je, v případě zájmu, možné sloučit jako velmi prostornou koupelnu. Garáž stojí ve dvoře za domem.

Technický stav:

Kompletní revitalizace domu proběhla v roce 2010. Byt je v dobrém udržovaném stavu. Okna plastová se žaluziemi, na podlahách linoleum, koberce.

Inženýrské sítě:

Topení dálkové, ohřev vody karmou, kabelová TV, internet. Podlaha je temperovaná díky vytápěným garážím pod bytem.

Občanská vybavenost:

Komplexní. MŠ, ZŠ, lékař, nákupy, úřad, MHD.

Okolí:

K procházkám jistě rádi využijete 200m vzdálené louky a pole nebo 300 m vzdálený Lobezský park blízko řeky.

Poznámka:

Tuto nemovitost vřele doporučujeme pro velkou atraktivitu. Poloha, kvalita stavby a garáž ve vnitrobloku jí řadí mezi velmi žádané.
Byt bude předaný vyklizený.
Díky oplocení objektu je hraní dětí na pískovišti za domem ve vnitrobloku velmi bezpečné.

Cena: 2.350.000,- Kč

Informace na tel: 603 827 281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz

Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy Cihlový byt 74 m2 s garáží v atraktivní lokalitě Plzeň - Lobzy