Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Prodej byt 2+kk Plzeň - Červený Hrádek

Prodej bytu 2+kk s parkovacím stáním a předzahrádkou Plzeň - Červený Hrádek

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Plzeň-město
Cena: 2.350.000,- Kč
Datum vložení: 2.9.2013

Hledáte ke koupi nový moderní byt s předzahrádkou v Plzni - Červený Hrádek?

Nabízíme Vám k prodeji nový moderní byt 2+kk 65 m2, s předzahrádkou 57 m2 a vlastním venkovním parkovacím stáním, který se nachází ve 3. NP terasového domu. Plzeň - Červený Hrádek, ul. V Hájku. V ploše bytu je započítán sklepní prostor 4.5 m2.

Dispozice:

Z předsíně vstoupíte vlevo do ložnice, vpravo na sociální zařízení nebo rovně do obývacího pokoje s kuchyňským koutem ve tvaru L. Z obývacího pokoje vede výstup na předzahrádku o rozloze 57 m2. Okolo této je zbudované oplocení s dvířky. Orientace jih-východ. K bytu dále náleží parkovací stání.

Vybavení:

Kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, kuchyňský stůl, židle. V koupelně sprchový kout. Byt je zařízený ve vyšším standardu.

Poznámka:

Nastěhování od 1.2.2014.

Výhoda:

Díky předzahrádce si ve slunných dnech užijete byt téměř jako rodinný dům.

Okolí:

Dům se nachází na kraji zástavby RD a bytových domů. Pár metrů od luk a polí, které můžete využít k procházkám. Nedaleko se nachází kopec Chlum. Během 5 minut jízdy autem se dopravíte na golfové hřiště nebo koupaliště v Nové Huti.

Cena: 2.350.000,- Kč

Informace na tel.: 603827281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz

Prodej bytu 2+kk s parkovacím stáním a předzahrádkou Plzeň - Červený Hrádek Prodej bytu 2+kk s parkovacím stáním a předzahrádkou Plzeň - Červený Hrádek Prodej bytu 2+kk s parkovacím stáním a předzahrádkou Plzeň - Červený Hrádek Prodej bytu 2+kk s parkovacím stáním a předzahrádkou Plzeň - Červený Hrádek Prodej bytu 2+kk s parkovacím stáním a předzahrádkou Plzeň - Červený Hrádek Prodej bytu 2+kk s parkovacím stáním a předzahrádkou Plzeň - Červený Hrádek Prodej bytu 2+kk s parkovacím stáním a předzahrádkou Plzeň - Červený Hrádek Prodej bytu 2+kk s parkovacím stáním a předzahrádkou Plzeň - Červený Hrádek Prodej bytu 2+kk s parkovacím stáním a předzahrádkou Plzeň - Červený Hrádek Prodej bytu 2+kk s parkovacím stáním a předzahrádkou Plzeň - Červený Hrádek