Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Prodej byt 2+1 49 m2, Plzeň - Skvrňany přední PRODÁNO

Útulný byt 2+1 po rekonstrukci 49 m2, Plzeň - Skvrňany

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Plzeň-město
Cena: 1.290.000,- Kč
Datum vložení: 2.5.2014

PRODÁNO Hledáte byt 2+1 Plzeň - Skvrňany po rekonstrukci?

Nabízíme Vám k prodeji byt po rekonstrukci 2+1 49 m2, 1.p. Plzeň – Skvrňany Přední, ulice Křimická. K bytu náleží komora 2 m2, která se nachází na praktickém místě hned vedle bytu.

Dispozice:

Z prostorné čtvercové předsíně vedou dveře vlevo do menšího pokoje, rovně do většího pokoje, vpravo do kuchyně. Do většího pokoje by bylo možno vstoupit i z kuchyně. Dveře jsou však nyní skryty pro efekt delší stěny v obývacím pokoji i kuchyni. Do koupelny s WC vstoupíte z předsíně.

Technický stav:

Dům je zateplený, okna plastová, výtah nový. Byt po rekonstrukci, udržovaný. Plovoucí podlaha a dlažba. Nově štukované stěny. Jádro betonové a sádrokartonové.

Vybavení:

Zánovní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Bodová světla v kuchyni a obývacím pokoji. Police. Velmi praktický stupínek se skrytou postelí zvyšuje užitnou plochu bytu. Díky tomuto prvku můžete využívat plnohodnotně obývací pokoj a po vysunutí postele máte k dispozici ložnici. V předsíni je namontována hodnotná vestavěná skříň.

Inženýrské sítě:

Teplo a teplá voda jsou zajištěny centrálně. TV signál vlastní nebo kabelovou TV, možnost připojení internetu. Příprava na myčku, příprava na pračku.

Občanská vybavenost:

Školka, škola, nákupy, MHD.

Okolí:

Před i za domem se rozprostírá travnatý pás s pískovišti. Je zde bezpečno i pro malé děti, jelikož pohyb automobilů je mimo a minimální. 400 m od domu se rozprostírají louky a pole, přes které se procházkou nebo na kole dostanete po stezkách do Radčic k řece nebo do Křimic. Stezky jsou převážně asfaltové.

Poznámka:

Vřele doporučujeme. Díky kvalitě bytu nebude potřeba již žádných investic do oprav. Připraveno k okamžitému nastěhování.

Cena: 1.290.000,- Kč

Informace na tel: 603 827 281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz

Útulný byt 2+1 po rekonstrukci 49 m2, Plzeň - Skvrňany Útulný byt 2+1 po rekonstrukci 49 m2, Plzeň - Skvrňany Útulný byt 2+1 po rekonstrukci 49 m2, Plzeň - Skvrňany Útulný byt 2+1 po rekonstrukci 49 m2, Plzeň - Skvrňany Útulný byt 2+1 po rekonstrukci 49 m2, Plzeň - Skvrňany Útulný byt 2+1 po rekonstrukci 49 m2, Plzeň - Skvrňany Útulný byt 2+1 po rekonstrukci 49 m2, Plzeň - Skvrňany Útulný byt 2+1 po rekonstrukci 49 m2, Plzeň - Skvrňany