Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Prodej byt 1+1 Klatovy PRODÁNO

Byt 1+1 36 m2 po kvalitní rekonstrukci, Klatovy PRODÁNO

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Klatovy
Cena: 849.000,- Kč
Datum vložení: 11.3.2013

PRODÁNO Hledáte byt 1+1 po rekonstrukci v Klatovech?

Nabízíme Vám k prodeji výjimečně kvalitně zrekonstruovaný byt 1+1, 36 m, 2.p. Klatovy, sídliště U Pošty.

Dispozice:

Z předsíně vstoupíte vpravo na sociální zařízení, rovně do kuchyně. Z kuchyně pak vlevo do pokoje. Díky velkému prostoru v kuchyni je možno tuto využívat také k posezení jako menší obývací pokoj. K bytu náleží sklep a pro patro společná lodžie.

Technický stav:

Na domě byla provedena komplexní renovace - zateplení fasády, střecha, plastová okna, nový výtah a stupačky. Byt prošel rekonstrukcí - v létech 2005 pokoj, 2011 koupelna s WC a kuchyně. Díky tomu je jádro vyzděné, nové podlahy, rozvody plynu, vody a elektřiny.

Vybavení:

Vysoký standard. Kuchyňská linka, vestavné spotřebiče ( plynová vařící deska, pečící trouba, pračka, odsavač par s výstupem do centrálního odsávání ), mikrovlnná trouba, kombinovaná chladnička. Nábytek v koupelně byl vyrobený na míru. Do vstupů kuchyně a na sociální zařízení byly použity kvalitní posuvné dveře. WC závěsné, ve sprchovém koutě 2systémy sprchy ( stropní a ruční ). Dvojlůžko, obývací stěna, konferenční stolek, sedací souprava.

Inženýrské sítě:

Plyn, elektřina, voda a kanalizace obecní. TV – společný satelitní příjem pro dům, 2 poskytovatelé IP televizního signálu a internetu ( vše připravené v bytě ).
Občanská vybavenost:
Nákupní střediska, pošta, zdravotní péče, ZŠ. Maminky jistě ocení, že přímo u domu se nachází Mateřská škola.

Okolí:

dům se nachází v atraktivní lokalitě blízko centra města.

Poznámka:

Nízké náklady na bydlení. K nastěhování ihned. Vřele doporučujeme zájemci, který chce bydlet v kvalitním bytě bez dalších vysokých nákladů na rekonstrukci. Cena včetně vybavení.

Cena: 849.000,- Kč

Informace na tel: 603 827 281, p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz

Byt 1+1 36 m2 po kvalitní rekonstrukci, Klatovy PRODÁNO Byt 1+1 36 m2 po kvalitní rekonstrukci, Klatovy PRODÁNO Byt 1+1 36 m2 po kvalitní rekonstrukci, Klatovy PRODÁNO Byt 1+1 36 m2 po kvalitní rekonstrukci, Klatovy PRODÁNO Byt 1+1 36 m2 po kvalitní rekonstrukci, Klatovy PRODÁNO Byt 1+1 36 m2 po kvalitní rekonstrukci, Klatovy PRODÁNO Byt 1+1 36 m2 po kvalitní rekonstrukci, Klatovy PRODÁNO Byt 1+1 36 m2 po kvalitní rekonstrukci, Klatovy PRODÁNO Byt 1+1 36 m2 po kvalitní rekonstrukci, Klatovy PRODÁNO Byt 1+1 36 m2 po kvalitní rekonstrukci, Klatovy PRODÁNO Byt 1+1 36 m2 po kvalitní rekonstrukci, Klatovy PRODÁNO Byt 1+1 36 m2 po kvalitní rekonstrukci, Klatovy PRODÁNO