Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

PRODÁNO Prodej byt 1+1 Plzeň - Lochotín po rekonstrukci

Prodej byt po rekonstrukci 1+1 41 m2, Plzeň - Lochotín

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Plzeň-město
Cena: 1.190.000,- Kč k jednání
Datum vložení: 19.10.2012

PRODÁNO Hledáte kvalitně rekonstruovaný byt 1+1 Plzeň - Lochotín?

Nabízíme Vám k prodeji zcela a velmi kvalitně rekonstruovaný byt 1+1 41 m2, Plzeň – Lochotín, ulice Karlovická. K bytu náleží sklep.

Dispozice:

Z předsíně vstoupíte do pokoje s kuchyňským koutem. Tato místnost je, díky velikosti a předělu, využitá jako jídelna, zároveň k odpočinku i jako pracovna ( samostatná postel, pracovní stolek, TV koutek ). Do druhé místnosti vede vstup také z předsíně. Majitelé ji šikovně rozdělili na prostor pro spaní a obývací prostor. Koupelna a WC neoddělené.

Vybavení:

Místnost s kuchyňským koutem: moderně vybavená kuchyňská linka kombinovaným sporákem, myčkou nádobí, pračkou. Dále jídelní stůl, židle, postel, skříňky, pracovní stůl, police na TV.
Pokoj: dvojlůžko, vestavěná rohová skříň, oddělovací stěna, rohová sedací souprava, konferenční stolek, televizní stolek, obývací stěna.
Koupelna s WC: velmi vkusné obklady, koutek s umyvadlem, sprchový kout.
Předsíň: nové vchodové dveře, skříň.

Technický stav:

Výborný. Celý byt po rekonstrukci, jejíž hodnota přesáhla tři sta čtyřicet tisíc korun. Na podlaze je položeno marmoleum. Tato nová moderní hmota podobná linoleu vyniká vysokou odolností proti otěru, nárazům, vrypům drápků domácích mazlíčků apod. Okna plastová. Nové omítky. Nové rozvody elektřiny. Jádro celé vyměněné.

Občanská vybavenost:

Komplexní. U domu MŠ, ZŠ, blízko nákupy, lékárna, zdravotnické zařízení.

Okolí:

I když se byt nachází v sídlišti, v přírodě jste během 5 minut. Lesy a soustava rybníků s možností koupání jsou opravdu velmi blízko.

Poznámka:

Tento byt doporučujeme zájemcům, kteří chtějí začít okamžitě bydlet bez jakékoliv investice do vybavení a úprav. Zadní vchod do domu je bezbariérový.

Cena: 1.190.000,- Kč k jednání

Informace na tel: 603 827 281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz

Prodej byt po rekonstrukci 1+1 41 m2, Plzeň - Lochotín Prodej byt po rekonstrukci 1+1 41 m2, Plzeň - Lochotín Prodej byt po rekonstrukci 1+1 41 m2, Plzeň - Lochotín Prodej byt po rekonstrukci 1+1 41 m2, Plzeň - Lochotín Prodej byt po rekonstrukci 1+1 41 m2, Plzeň - Lochotín Prodej byt po rekonstrukci 1+1 41 m2, Plzeň - Lochotín Prodej byt po rekonstrukci 1+1 41 m2, Plzeň - Lochotín Prodej byt po rekonstrukci 1+1 41 m2, Plzeň - Lochotín Prodej byt po rekonstrukci 1+1 41 m2, Plzeň - Lochotín Prodej byt po rekonstrukci 1+1 41 m2, Plzeň - Lochotín Prodej byt po rekonstrukci 1+1 41 m2, Plzeň - Lochotín