Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Pozemek s chatou k podnikání, bydlení nebo rekreaci 2421m2, Plzeň, Hřbitovní

Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Plzeň-město
Cena: 1.550,- Kč/m2
Datum vložení: 15.10.2017

Hledáte pozemek k podnikání a bydlení?

Nabízíme Vám exkluzivně výjimečný rovinatý pozemek o celkové výměře 2421m2, určený k podnikání spojeném s bydlením, v lokalitě Plzeň, Hřbitovní ul.

Dispozice:

Parcela navazuje na spodní parkoviště pod Ústředním hřbitovem Plzeň. Její výjimečnost je mimo jiné podtržena díky oficiálnímu vjezdu, zapsaném jako věcné břemeno, který má jako jedna z mála pozemků v této části. Od vjezdu se široký zatravněný pozemek, který sloužil dříve jako sad, lehce zužuje. Podél levé strany jej lemuje potůček, který je další výhodou. Uprostřed je postavena zděná chata, s připraveným kompletním rozvodem elektřiny, o zastavěné ploše 34m2 a další dřevěné stavby (dřevník, seník, kotce k chovu králíků….). Na samém konci je malý rybníček cca 25m2, který sloužil k drobnému chovu ryb.

Dispozice chaty:

Chata je částečně podsklepena. Z předsíně vejdete rovně do obývacího pokoje s krbem a vpravo vejdete do samostatné kuchyně. Podkroví by bylo po úpravě využitelné. Výhodou je také samostatný prostor pro uskladnění nářadí cca 15m2, který navazuje na chatu.

Inženýrské sítě:

V roce 2018 bude dokončena Územní studie, která stanoví napojení oblasti na kompletní technickou infrastrukturu. Nyní je již zpracovaná žádost o připojení elektřiny. Plyn v přilehlé komunikaci. Jako zdroj vody slouží studna.

Využití:

Dle koncepce rozvoje lokaĺity a ochrany a rozvoje hodnot lokality, je pozemek určen k: Umístění staveb 1. až 3. kategorie tzn. stavby a zařízení pro výrobu, stavby pro energetiku, zemědělský areál, sklady a skladovací zařízení. Stavby pro sport, vědu a školství, ubytování, obchodní účely. Stavby a zařízení pro nakládání s odpady. V návaznosti na toto využití je možné dostavit objekt pro bydlení. V neposlední řadě je možno udržovat, přistavovat a nastavovat stávající stavbu v rozsahu odpovídajícím struktuře zástavby.

Poznámka:

Vřele doporučujeme investorovi, který vidí vysokou přidanou hodnotu v rozsáhlém využití pozemku. A uvědomuje si, že časem bude takovou příležitost v Plzni těžko najít.

Cena: 1.550,- Kč/m2

Informace na tel: +420 603 827 281 Václav Týzl, tyzl@realtark.cz, www.realtark.cz

Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice Výjimečný pozemek se širokým využitím Plzeň, Hřbitovní ulice