Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Prodej RD 5+kk 111 m2 s pozemkem 992 m2, Mirošov, okres Rokycany - PRODÁNO

Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Rokycany
Cena: 2.200.000,- Kč
Datum vložení: 10.7.2014

PRODÁNO Hledáte rodinný dům městského typu v obci Mirošov?

Nabízíme Vám k prodeji architektonicky neobvyklý zcela podsklepený RD 4+kk s jídelnou s obytnou plochou 111 m2, se dvěma garážemi, v obci Mirošov okr. Rokycany. Zastavěná plocha plně podsklepeného domu činí 170 m2. Plocha pěkného rovinatého pozemku celkem 992 m2. Na tomto dále stojí samostatně zděná a plně podsklepená garហ25 m2. Rokycany a nájezd na dálnici směr Praha jsou vzdálené 9 km, Plzeň 25 km.

Dispozice zahrady:

Vpředu mezi domem a samostatně stojící garáží se nachází okrasná zahrada se vzrostlými stromy. Zadní díl pozemku u vchodu do domu využijete k posezení pod pergolou, pěstování zeleniny ve skleníku nebo sportovním aktivitám.

Dispozice domu:

Dům je postaven do tvaru písmene L. Z verandy vstoupíte do předsíně. Dále vpravo do kuchyňského koutu s jídelnou, na kterou navazuje obývací pokoj s otevřeným krbem. Z kuchyňského koutu vedou dveře na terasu. Z předsíně dále vede dlouhá chodba kolem koupelny a WC ke třem pokojům se samostatnými vstupy. Poslední z pokojů je vybaven dveřmi vedoucími na terasu.
Podzemní podlaží je prostorově plnohodnotné jako nadzemní. Naleznete zde saunu, dílnu se vstupem na zahradu, vstup do garáže, kotelnu se zásobárnou na palivo, místnost s vývody připravenou pro osazení WC i sprchového koutu a další tři místnosti s okny užívané jako sušárna nebo k uskladnění materiálu. Možno například provozovat lehkou montážní výrobu. Skladovací prostory naleznete také pod terasou. Samostatná garហs přímým vjezdem z ulice je také podsklepená. Do sklepení vejdete zadní částí ze zahrady.

Technický stav:

Dům vystavěný v roce 1980 je v původním stavu. V roce 2008 proběhla oprava krytiny střechy.

Inženýrské sítě:

Elektřina 220/380V, příprava na noční proud, voda a kanalizace obecní, radiátory kotel na TP, ohřev TUV el. Bojlerem, přípojka plynu ve sloupku.

Energetická náročnost: G

Občanská vybavenost:

ZŠ, MŠ, s jídelnou, obecní úřad, pošta, knihovna, kostel. Lékařská ordinace - dva praktičtí doktoři a jeden zubař. Sportovní hřiště, stadion a další sportoviště. Doprava autobusem nebo vlakem.

Poznámka:

Dům je vhodný pro rodinné bydlení nebo kombinaci rodinného bydlení ve spojení s podnikáním.

Cena: 2.200.000,- Kč

Informace na tel.: 603 827 281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz, www.realtark.cz

Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov Rodinný dům k bydlení i podnikání s atypickou dispozicí v obci Mirošov