Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Novinky

21.3.2024 RD 3+1 78 m2, Hromnice - REZERVACE
RD k rekonstrukci, Hromnice, okr. Plzeň - sever

Prodej chata Plzeň - Bílá Hora

Zděná chata 30 m2 Plzeň - Bílá Hora ul. Nad Berounkou

Stav zakázky: Prodáno
Okres: Plzeň-město
Cena: 325.000,- Kč
Datum vložení: 24.10.2012

Hledáte rekreační objekt v dosahu MHD Plzeň?

Nabízíme Vám k prodeji podsklepenou zděnou chatku 30 m2 na pronajatém pozemku 420 m2 v zahrádkářské chatové oblasti Plzeň – Bílá Hora, v blízkosti ulic Pecihrádek, Nad Berounkou.

Dispozice budovy

v místnosti se nachází malý kuchyňský kout a prostor k posezení nebo spaní. Podkroví je upravené ke spaní. Splachovací WC je součástí chaty se vstupem zvenčí. Podsklepení celé chaty je rozšířené pod terasu, proto jeho plocha činí 20 m2. Na chatu navazuje terasovité zastřešené posezení.

Dispozice zahrady:

z poloviny rovinatá, druhá polovina nepatrný skon. V horní části se nachází skleník. Velmi slušně rodí ovocné stromy broskev, jabloně. Jistě oceníte také vinnou révu nebo velký vlašský ořech.

Technický stav:

V dobrém původním udržovaném stavu. Celá budova je suchá.

Inženýrské sítě:

Elektřina 220/380 V s vlastním elektroměrem, voda obecní vyvedená na pozemku s odběrem od dubna do října, malý septik. WC splachovací.

Vybavení:

Kuchyňská linka se dřezem, prostor pro vestavnou plynovou vařící plotnu, kde je momentálně elektrický dvouvařič, kombinovaná chladnička, skříňky. Kamna ve stylu malé pece byla postavena ze šamotových cihel a kouřovod je z venku využitý jako udírna. Malý domeček pro velkou plynovou bombu je přistavěný vzadu budovy. V podkroví oceníte úložné skříňky a matrace na spaní. Ve sklepení naleznete police a pracovní stůl.

Poznámka:

Tato nemovitost je vhodná pro rekreaci nebo k rekreaci spojenou s pěstováním ovoce a zeleniny. Výhodou je dobrá dostupnost od MHD. Během 10 minut dojdete k Boleveckému rybníku. K řece Berounce 3 minuty. Tuto ocení rybáři. Díky krajní rohové poloze pozemku poskytuje tato nemovitost dostatek soukromí. Pozemek je možno odkoupit od Magistrátu MP.

Cena: 325.000,- Kč

Informace na tel.: 603 827 281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz

Zděná chata 30 m2 Plzeň - Bílá Hora ul. Nad Berounkou Zděná chata 30 m2 Plzeň - Bílá Hora ul. Nad Berounkou Zděná chata 30 m2 Plzeň - Bílá Hora ul. Nad Berounkou Zděná chata 30 m2 Plzeň - Bílá Hora ul. Nad Berounkou Zděná chata 30 m2 Plzeň - Bílá Hora ul. Nad Berounkou Zděná chata 30 m2 Plzeň - Bílá Hora ul. Nad Berounkou Zděná chata 30 m2 Plzeň - Bílá Hora ul. Nad Berounkou Zděná chata 30 m2 Plzeň - Bílá Hora ul. Nad Berounkou Zděná chata 30 m2 Plzeň - Bílá Hora ul. Nad Berounkou Zděná chata 30 m2 Plzeň - Bílá Hora ul. Nad Berounkou Zděná chata 30 m2 Plzeň - Bílá Hora ul. Nad Berounkou Zděná chata 30 m2 Plzeň - Bílá Hora ul. Nad Berounkou